«путін злодій», «росія без путіна» - у москві та декількох інших містах росії страйкували виборці
- Подробиці
- Опубліковано 28.01.2018 19:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1412

У москві поліція затримала лідера опозиції Алєксєя Навального. Політик хотів взяти участь у демонстрації, яку він ініціював. Протести під гаслом «Cтрайк виборців» пройшли в кількох десятках міст росії. тільки в одній москві, за різними оцінками, на вулиці вийшло кілька тисяч людей, переважно молоді, повідомляє Польське радіо.
Протестуючі вимагали справедливих президентських виборів та політичного виходу на пенсію для владіміра путіна. на вулицях москви натовп вигукував: «путін злодій», «росія без путіна», «Ми не худоба – збойкотуємо вибори».
Ініціатора акцій протесту, Алєксєя Навального, поліція заарештувала, коли він намагався дійти до демонстрантів, зібраних на Пушкінській площі. Разом із ним до поліцейського автобуса потрапило також декілька його близьких співробітників.
Затримання Навального. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській землі14.11.2025 12:19
Збито та подавлено 419 цілей противника14.11.2025 12:11
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангрет у воєнному зведенні за 13 листопада обговорили наступні теми


Коментарі