​Китай виробляє зброї більше, ніж росія, але менше, ніж США - аналіз нових даних SIPRI

Китай є другим після США виробником зброї у світі. Такими оцінками поділився Стокгольмський міжнародний інститут досліджень миру (SIPRI) на основі аналізу нових даних, оприлюднених в Китаї.


Раніше китайські виробники зброї не розголошували інформацію про себе, що не дозволяло SIPRI включити Китай до щорічного рейтингу найбільших виробників зброї світу, який складає організація. Можливо, Китай виробляє ще більше зброї, ніж наразі відомо, зауважують дослідники, вказуючи що значна частина даних залишається втаємниченою, повідомляє «Голос Америки».

Найбільші чотири компанії Китаю продали зброї на 54,1 мільярда доларів в 2017 році, що забезпечує їм місце у двадцятці найбільших компаній-виробників зброї світу.

У 2017 році США продали зброї на 226,6 мільярда доларів, а росія – на 37,7 мільярда доларів, згідно до даних дослідників.

Загальні витрати на зброю в 2018 році становили 1,8 трильйона доларів – найвищий рівень з часів «холодної війни».

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.