​Опитування IRI: Юлія Тимошенко та її партія мають найбільшу підтримку напередодні виборів

Юлія Тимошенко на 7 відсотків випереджає найближчих конкурентів на майбутніх президентських виборах за рівнем підтримки серед населення, а її політична сила - на 8%. На це вказують результати опитування громадської думки, оприлюдненні IRI (Міжнародний республіканський інститут), неприбутковою республіканською організацією, яка декларує цілі налагодження діалогу між суспільством та владою, повідомляє «Голос Америки».


Як вказують результати опитування, якби президентські вибори, призначені на 31 березня 2019-го року, відбулися у суботу, Юлію Тимошенко підтримали би 17% респондентів, а її найближчі конкурентів Петра Порошенка та Юрія Зеленського - по 10%.

Окрім того партія «Батьківщина» могла би розраховувати на підтримку 17% респондентів, якби призначені на 27 жовтня 2019-го року вибори відбулися вже зараз. «Блок Петра Порошенка» міг би розраховувати на підтримку 9%.

Фото АР



Коментарі

  +1 #1 михаил 12 нояб. 2018 г., 15:35:15
Юля это единственный кандидат со всей своры, которая не имеет кукловода и самый достойный.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.