Прокуратура не допустила забудови берегів Дніпра елітними котеджами

uz dnipra

 

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та скасовано незаконне рішення Канівської міської ради, яким обслуговуючому кооперативу «Дніпровські сади» в оренду до 2020 року із правом подальшої передачі земельної ділянки у власність надано 6,5 га земель водного фонду, а також договір оренди земельної ділянки, що укладений на підставі вказаного рішення. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.


Суд погодився з доводами Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та зобов’язав суб’єкта господарювання звільнити землі водного фонду та передати їх Канівській міській раді.

«Вказану земельну ділянку кооператив мав на меті викупити та у подальшому по частинах продати приватним фізичним особам. Таким чином, незабаром на узбережжі Дніпра з’явилось б нове елітне котеджне містечко, однак прокуратура та суд стали на заваді цим планам», - зазначив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак.

За словами прокурора, ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.