У Києві під час обшуків у пунктах нелегального обміну валют вилучено 3,7 млн доларів та 10 млн гривень

obmin valut1

 
Працівниками прокуратури міста Києва спільно із співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у місті Києві та ГУ МВС України в черговий раз задокументовано та викрито діючу на території столиці незаконну мережу пунктів обміну іноземної валюти. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Так, під час проведення 5 серпня 2015 року обшуків за місцем розташування пунктів обміну валют, помешкань та автомобілів, які використовуються причетними до незаконної діяльності особами, вилучено документацію щодо здійснення валютно-обмінних операцій, автоматичну вогнепальну зброю з набоями та грошові кошти в сумі понад 3,7 млн. доларів США та 10 млн. грн.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 212 КК України, тобто ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, особами, які надають незаконні послуги з обміну валют, не сплачуючи при цьому встановлені законом податки.

obmin valut2

obmin valut3

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва. Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.