​Затримано підполковника СБУ за привласнення грошових коштів відпочиваючих санаторію «Одеса»

Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України викрито протиправну діяльність заступника начальника із загальних та економічних питань санаторію «Одеса» СБ України.


Як повідомляє прес-служба ГПУ, установлено, що вказаний підполковник вчинив привласнення, в умовах воєнного стану, військового майна у виді грошових коштів на суму близько 100 тис грн, які сплачені громадянами у грудні поточного року за надання їм послуг з відпочинку і лікування у санаторії.

У середу, 12.12.2018, вказану особу затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 410 КК України.

Наразі підполковнику повідомлено про підозру у вчиненні вищевказаного злочину та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото Телеканал 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.