Поліцейські Житомирщини затримали банду розбійників під час нападу на підприємця
- Подробиці
- Опубліковано 14.12.2019 16:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1465
13 грудня працівники кримінальної поліції спільно з бійцями КОРДу поліції Житомирщини в одному з сіл Київської області затримали чотирьох осіб під час скоєння нападу на будинок підприємця. Після викриття розбійники відкрили стрільбу по поліцейських та намагались застосувати світлошумові гранати. Завдяки професійним діям правоохоронців ніхто не постраждав. Нині нападники під вартою. Тривають подальші слідчо-розшукові заходи, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Близько 19.00 у селі Києво-Святошинського району підозрювані проникли до будинку місцевого підприємця, аби заволодіти його майном. Нападники мали зброю, яку згодом застосували, обличчя приховували під балаклавами, а одягнені були у спеціальні тактичні костюми.
«Поліцейські ГУНП Житомирщини у ході слідчо-розшукових заходів фіксували дії вказаного угруповання упродовж певного періоду, оскільки у нас є підстави стверджувати про їх причетність до низки тяжких та особливо тяжких злочинів. Учинення ними ще одного розбою було фактично припинено нашими працівниками. Над викриттям цієї групи працювали практично усі наші підрозділи: кримінальна поліція, слідчі, експерти, кінологи, спецпідрозділи», - повідомив начальник поліції Житомирщини Сергій Крупєй.
Тож на місці події поліцейські затримали чотирьох осіб. Усі вони непрацюючі раніше судимі ( у тому числі за вбивство) жителі м. Києва та Київської області. Найстаршому – 43 роки, а наймолодшим – по 31. У них вилучено зброю, боєприпаси, радіостанції, засоби зламу замків та проникнення до будинків та інші свідчення злочинної діяльності.
Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушень, передбачених ч.3 ст. 187 (Розбій), ч.3 ст. 186 (Грабіж), ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Підозрювані затримані у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі тривають подальші слідчо-розшукові заходи, у тому числі обшуки за місцями проживання підозрюваних.
Законодавством України за вказані діяння передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років з конфіскацією майна.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Пшонка так і не надав...
20 дек. 2013 г.

Командиру спецпідрозділу «Беркут», який незаконно...
5 нояб. 2014 г.

Забота о детях: теперь война...
18 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі