Михеил Саакашвили приедет поддержать Евромайдан

saak maydan

 
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили, воплотивший в своей стране уникальные для постсоветского пространства реформы, приедет поддержать украинцев, которые вышли бороться за свои права. Об этом «Конфликтам и законам» сообщили в пресс-службе партии «УДАР».


Саакашвили в субботу, 7 декабря, выступит со сцены Майдана Независимости в Киеве.

Около 10 депутатов грузинского парламента от партии «Единое национальное движение», лидером которой является Михеил Саакашвили, уже несколько дней живут в палатках на Майдане Независимости в Киеве. Таким образом они проявляют свою поддержку украинцам, вышедших с мирным протестом против действий власти.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.