​Вищий адмінсуд України залишив без задоволення скаргу адмірала Іл’їна про дезертирство

Вищий адміністративний суд України 28 вересня 2016 року погодився з доводами Головної військової прокуратури та залишив без задоволення скаргу колишнього начальника Генерального штабу – Головнокомандуючого Збройних Сил України адмірала Ю. Іл’їна, яку той подав з метою скасувати в судовому порядку контракт про проходження військової служби та визнати незаконним наказ Міністра оборони України про зарахування його в розпорядження.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

У такий спосіб Ю. Іл’їн намагався виправдати свої дії щодо нез’явлення до Генерального штабу Збройних Сил України для вирішення питання щодо подальшого проходження служби під час незаконної анексії півострова Крим.

Нагадаємо, що Головною військовою прокуратурою розслідується кримінальне провадження за фактом нез’явлення Ю. Іл’їна до місця служби та йому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство).

Фото 5.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.