Горбатюк подав на Луценка в суд через протиправні перевірки в управлінні спецрозслідувань
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2018 17:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1417
Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав позов проти генпрокурора Юрія Луценка. Горбатюк просить суд визнати протиправними дії генпрокурора Юрія Луценка з перевірки стану організації роботи в департаменті спецрозслідування ГПУ.
Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду, передає ТСН.
«Позивач просить суд визнати протиправними дії генерального прокурора Юрія Луценка про затвердження пункту 4.2 плану першочергових заходів Генпрокуратури України на II квартал 2018 року, яка стала підставою для видання наказу «Про перевірку стану організації роботи в департаменті спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України». Також позивач просить суд визнати протиправним та скасувати відповідний наказ генпрокурора», - пояснили в суді.
Зараз вирішують питання про відкриття провадження за цим позовом.
Як відомо, 16 травня 2018 року було видано наказ про проведення перевірки Департаменту спецрозслідування, керівником якого був Горбатюк. У червні стало відомо, що Департамент спецрозслідування Генпрокуратури реорганізують в слідче управління.
Горбатюк назвав неправильним це рішення і заявив, що воно призвело лише до зайвих проблем в роботі слідчих.
Сергій Горбатюк. Фото tsn.ua
Також з цієї категорії...

КСУ оприлюднив рішення щодо можливості...
26 апр. 2012 г.

Прокуратура відсудила у комерційної фірми...
24 дек. 2014 г.

Відвід колегії суддів, яка веде...
22 янв. 2018 г.
Набираючі популярність...

Міністр закордонних справ Польщі виступає...
14 сент. 2025 г.

Листівка, надіслана з ООН, повернулася...
15 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській землі14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі