Корегувальник вогню терористів так званої «ДНР» проведе за ґратами 6 років
- Подробиці
- Опубліковано 27.01.2017 18:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1842
Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно 57-річного мешканця м. Авдіївки, який протягом липня-серпня 2015 року співпрацював з представниками терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
Пособник терористів регулярно по телефону передавав бойовикам данні щодо місць дислокації та переміщення військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України, а також інших військових формувань, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції в м. Авдіївка Донецької області. Окрім цього встановлено, що чоловік корегував місця необхідного артилерійського обстрілу терористами українських військовослужбовців.
Зазначені дії були припинені співробітниками Служби безпеки України у зв'язку із затриманням спільника терористів у жовтні 2015 року.
Завдяки чіткій позиції державного обвинувачення, яке підтримувала Костянтинівська місцева прокуратура, провину підозрюваного доведено у суді.
За скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації), його засуджено до 6 років позбавлення волі.
За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області
Фото з інтернету
Також з цієї категорії...

Печерський районний суд надав дозвіл...
6 авг. 2014 г.

ГПУ розпочала процедуру заочного засудження...
30 мая 2016 г.

ГПУ направила до суду 15...
4 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Знешкоджено 292 ворожих БпЛА
5 июл. 2025 г.

Чому США припинили надавати Україні...
5 июл. 2025 г.

Відмова від колоніальної спадщини: низка...
5 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі