​За вчинення грабежу суд призначив киянину п'ять років позбавлення волі

У березні до правоохоронців звернувся чоловік із заявою про пограбування: вночі невідомий вдарив його по голові та забрав особисті речі. Правоохоронці Святошинського управління поліції оперативно встановили та затримали нападника, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Здобиччю грабіжника стали мобільний телефон, 5000 гривень, електронна сигарета і золотий перстень. Загальна вартість матеріальної шкоди становила 18600 грн.

Слідчим відділом Святошинського управління поліції було проведено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2. ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, тож матеріали з обвинувальним актом направили до суду.

Під час розгляду обвинувачений у вчиненому щиро розкаявся, повідомив, що скоїв злочин у зв'язку зі скрутним матеріальним становищем та відшкодував завдану потерпілому шкоду. У результаті суд призначив киянину покарання – п’ять років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки.

Фото yourlawyer.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.