Шевченківський суд сьогодні замінували
- Подробиці
- Опубліковано 29.03.2018 18:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2774
У зв'язку із надходженням 29 березня 2018 року об 12 год. 50хв. повідомлення про замінування приміщення, Шевченківський районний суд м. Києва був вимушений припинити свою роботу для проведення дій, спрямованих на відшукання та знешкодження вибухо-небезпечних речовин і предметів.
Про це повідомила прес-служба Шевченківського суду, інформує «Судова влада».
Внаслідок проведення вказаних дій вибухо-небезпечних речовин і предметів в приміщенні суду та на прилеглій території виявлено не було.
Станом на 14 год. 30 хв. роботу суду повністю відновлено.
За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, у поліцію зателефонувала невідома жінка та повідомила, що у приміщенні суду знаходиться вибухівка. На місці події, по вулиці Шолуденка, працювали слідчо-оперативна група районного управління поліції, спеціалісти вибухотехнічної служби, криміналісти, рятувальники та медики.
Під час перевірки об'єкта з приміщення евакуйовували близько 300 осіб. Після ретельної перевірки підозрілих та вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Відомості про подію належним чином зареєстрували. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.
Зусилля поліції спрямовані на встановлення та затримання жінки, яка здійснила неправдиве повідомлення.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Оголошено про підозру та обрано...
11 нояб. 2016 г.

У Дніпрі заочно судитимуть мешканця...
24 июл. 2017 г.

Шевченківський суд Києва відправив квартирних...
14 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Апеляційний суд залишив у силі...
18 июл. 2025 г.
Останні новини
19.07.2025 10:41
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі