​У столиці суд призначив чоловіку покарання за крадіжку та грабіж

Біля багатоповерхівки у Святошинському районі столиці чоловік помітив незнайомку, яка розмовляла по телефону. Не вагаючись, він підійшов до жінки зі спини, вихопив телефон і втік. За скоєне наступні три роки він проведе у в’язниці, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили та затримали підозрюваного. Під час слідчих дій поліцейські встановили, що правопорушник також причетний до крадіжки телефону на проспекті Леся Курбаса. Затриманий зізнався, що непомітно витягнув ґаджет із кишені киянина. Викрадені речі зловмисник здавав у ломбард.

У судовому засіданні обвинувачений, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину.

Вироком Святошинського районного суду зловмисника за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 186 (Грабіж)та ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до трьох років позбавлення волі.

Фото kyivcity.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.