​Суд просять скасувати рішення З’їзду адвокатів України, яким Павла Луцюка обрано членом ВККС

До Окружного адміністративного сулу міста Києва надійшов позов щодо скасування рішення З’їзду адвокатів України, згідно з яким Павла Луцюка було обрано членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, повідомляє прес-служба суду.


Позивачі просять суд поновити для них строк звернення до суду з позовною заявою, а також визнати протиправним та скасувати рішення відповідного З’їзду, датоване 3 липня 2015 року, «Про обрання члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», яким Павла Луцюка було обрано членом Комісії.

Наразі судом вирішується питання щодо відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Нагадаємо, раніше до суду надійшла заява про забезпечення позову щодо заборони Павлу Луцюку виконувати повноваження члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.