​Штурм Киевского апелляционного суда силовиками, где рассматривалась апелляция Юлии Кузьменко по делу Шеремета

Утром 20 декабря суд перенес рассмотрение апелляции на арест Юлии Кузьменко на 24 декабря из-за неявки прокуроров. Волонтеры, активисты, адвокаты и сама Кузьменко стали требовать рассмотрения дела и отказались покидать зал суда. Арестованную готовы были взять на поруки 20 нардепов, один из которых уехал в ГПУ к прокурору, чтобы провести заседание. Однако в 16:45 в суде заявили, что работа у них закончена, а, чтобы выдворить тех, кто собрался на слушания, позвали спецназовцев.


И силовики начали штурм зала судебных заседаний. Полиция и Нацгвардия оттеснила активистов, которые окружили Кузьменко, и вывели ее из стеклянного бокса, где расположена скамья подсудимых.

Блогер Шапошников считает, что в убийстве Шеремета виновен Аваков.

Адвокат Юлии Кузьменко Влад Добош на своей странице Фейсбук выложил видео штурма зала заседаний:

Фото из видеоролика на YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.