​Вінницький апеляційний суд скасував виправдувальний вирок стосовно депутата Могилів-Подільської міської ради Сергія Шевчука

У суботу Вінницький апеляційний суд скасував вирок першої інстанції, яким виправдано депутата Могилів-Подільської міської ради Сергія Шевчука. Кримінальне ж провадження направили на новий розгляд до Вінницького міського суду, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Таким чином суд задовольнив апеляційну скаргу потерпілого Олександра Коломійця. У ній ідеться, що судді першої інстанції порушили таємницю нарадчої кімнати: постановляючи вирок, ухвалювали інші рішення, підписували їх електронним підписом та відправляли в Єдиний державний реєстр судових рішень.

Подав апеляційну скаргу і прокурор. Її суд задовольнив частково.

Додамо, що Сергія Шевчука обвинувачують у незакінченому замахові на умисне вбивство могилів-подільського підприємця. Згідно з вироком, подія сталася у травні 2016-ого року. Вилилася вона у шість томів карної справи.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.