​У Туреччині створили мобільний додаток для спецназу

У рамках спільних військових навчань Efes-2018 вперше представлено мобільний додаток прямої трансляції Kuzgun, розроблене турецькою компанією Baykar і партнерами. Мобільний додаток дає можливість отримувати відеокадри, зроблені в режимі реального часу ударним безпілотником Bayraktar TB2, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Додаток Kuzgun вже успішно пройшов всі тести і буде встановлюватися на мобільні пристрої співробітників сил безпеки для використання в ході військових операцій.

Таким чином співробітники сил безпеки зможуть встановити точне місцезнаходження ворога, зробити знімки місцевості.

За допомогою додатка також можна буде встановити шифрований зв'язок з персоналом, керуючим БПЛА.

Мобільний додаток підтримує технологію стиснення даних, завдяки чому зображення буде передаватися чітко і без затримок навіть в місцях зі слабким сигналом мобільного інтернету.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.