Громадськість проти інвестицій: влада все одно їх покраде

p1

 

Нинішня влада дуже багато говорить про інвестиційний клімат в Україні і все хоче залучити інвесторів - довірливих людей з грошима, яких через деякий час можна буде «кинути», влаштувавши елементарне рейдерство. І влада переконана, що лохів таки знайде, неначе іноземні інвестори не знають, що насправді відбувається в Україні з економікою, який тут податковий тиск і в який спосіб представники влади згодом відбирають налаштований і розкручений бізнес.


Сьогодні навіть дитина знає, що усі гроші, що представники влади від Партії регіонів називають гордим словом «інвестиції», насправді - вкрадені з бюджету держави Україна кошти, що були переведені до офшорних зон, а потому повернуті в Україну під виглядом інвестицій. І такі оборудки, які влада дозволяє робити наближеним до неї олігархам, роблять спробу видати за вкладені кошти в економіку підприємств. А от справжніх іноземних інвесторів влада залучає тільки з єдиною метою: аби ті підняли якийсь бізнес, який згодом, коли почне приносити прибуток, можна було б у рейдерський спосіб відібрати і передати своїм холуям.

p2


Так було з інвесторами в Одесі, так сталося з ТОВ з іноземними інвестиціями у Харкові та багатьма іншими інвесторами в інших містах, які, повіривши владі, вклали в українські компанії кошти, а потому наближені до Партії регіонів холуї через суди і прокуратуру, що теж, як собачки, служать Януковичу і Ко, у них цей бізнес повідбирали.

Тож дивно, що хтось з інвесторів ще має намір вкладати кошти в Україну. А такі, мабуть, є, оскільки певні інвестори таки завітали 29 березня на Київський інвестиційний форум, ініційований головою КМДА Олександром Поповим.

p3

 

Проте, біля готелю «Інтерконтиненталь», що на владу, що на інвесторів - чекав сюрприз. Під готелем зібралась київська громадськість, яка заявила, що виступає проти інвестування у столицю, оскільки ці кошти все одно не підуть на благо Києва, а будуть розкрадені владою, що шукає довірливих буратін, яких можна розвести на гроші.

Громадські активісти, в числі яких виступили лідери Київського культурного трибуналу, Форуму порятунку Києва, КУН та КУПР, намагались донести до учасників форуму інформацію про корупційні схеми та божевільні проекти київської муніципальної влади, які голова КМДА за підтримки Партії регіонів реалізовує сьогодні у столиці України. Пікетувальники розтлумачували учасникам Форуму та перехожим киянам махінації, що проводить адміністрація міста, а також поширювали інформацію щодо розкрадання бюджету Києва та розповідали про те, у який спосіб розпродаються об’єкти муніципальної власності і хто і навіщо знищує історичні та культурні артефакти столиці.

p4

 

Активісти роздавали учасникам форуму та киянам нову міську валюту «поповки», яку необхідно було кинути до «банкомату» Попова разом зі своїми побажаннями та пропозиціями щодо діяльності муніципальної влади. Цей банкомат організатори акції планують передати меру Києва.

«Банкоматом» Попова слугувала стара та затерта шапка-вушанка. Кияни охоче реагували на пропозиції ініціаторів акції та залишили Попову багато корисних ідей та пропозицій. Активісти обіцяли відправити зібрані «трофеї» голові КМДА бандероллю у супроводі з консолідованим зверненням.

«Кого представляє на цьому форумі Олександр Попов, адже київська громада керувати містом його не обирала? – поцікавився у своєму виступі голова Секретаріату Головного Проводу Конгресу Володимир Манько. – Отже на подібних зібраннях він може представляти лише бізнес-інтереси донецької «сім’ї», яка й призначила його головою КМДА». Також Володимир Манько, звертаючись до інвесторів, наголосив, що чинна столична влада наскрізь корумпована: «Сьогодні вони запрошують вас вкладати кошти, а завтра можуть просто забрати ваш бізнес. Прикладом того слугує історія з книгарнею «Сяйво», коли два роки тому законні орендарі та трудовий колектив були позбавлені свого права діяльності в приміщенні магазину та брутально викинуті на вулицю. Не зважаючи на кілька рішень судів на їх користь, досі законність у книгарні не відновлена».

p5

 
«Якщо кияни мовчазливо потуратимуть божевільним та коштовним вибрикенькам «засланого козачка» Попова, який далекий від київських культурних та історичних цінностей, то згодом наше місто перетвориться на залізобетонне мертве місто», зазначив Костянтин Клімашенко, лідер Київського культурного трибуналу. Крім того, Клімашенко закликав киян до свідомого та активного виявлення громадської позиції на виборах мера Києва, що відбуватимуться найближчим часом.

p6

 

 

 

 

Загалом, перехожі з розумінням ставились до пікетувальників. Багато хто з них навіть зупинявся і розповідав про їм відомі випадки крадійства інвестиційних коштів. Так що справжнім інвесторам треба дуже подумати - перш ніж зв’язуватись в владою Партії регіонів і нести їм свої кошти, оскільки Партія регіонів, як Кіт Базіліо і лисиця Аліса в казці про Буратіно, живуть за принципом: «пока живут на свете дураки, обманывать нам, стало быть, с руки».

Віктор ТАРАНОВ

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.