​Високий політ VIP-бізнес друзів Порошенка

Півроку тому матеріал Слідства.Інфо про офшори президента Порошенка викликав значний резонанс. Тоді журналісти редакції розслідувань Громадського разом колегами з Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів розповіли як український президент оформив свою кондитерську імперію на компанію з Британських Віргінських островів.


Але це ще не кінець офшорної історії президента та його партнерів. Оскільки з панамськими документами виявився пов’язаним ще один їхній бізнес. Не такий відомий, як виробництво цукерок. А дуже закритий і ексклюзивний. Це – чартерні авіаперевезення.

Після розслідування про офшори президента, до редакції Слідства.Інфо звернулось джерело, яке запропонувало поділитись додатковою інформацією про бізнес Петра Порошенка та його оточення. Співрозмовник передав нам флешку з файлами. На ній розміщувалась інформація про діяльність української авіакомпанії «Бізнес-Ерлайнз». Нам повідомили, що насправді авіакомпанія управляється через офшорну фірму. А її послугами користувалися сам Петро Порошенко, його друзі та представники протилежного політичного табору. Ми вирішили перевірити цю інформацію та звернутися за коментарями до президентського оточення.

В одному з найдорожчих фітнес-центрів української столиці – «5-й елемент» розташовується офіс авіакомпанії «Бізнес Ерлайнз». Вона продає послуги чартерів. Тобто ексклюзивні перельоти приватними літаками в будь-яку точку світу, що коштують тисячі доларів за один рейс. Ось просто біля сходів припаркований «Мерседес», на якому часто бачать батька президента – Олексія Івановича. Він досі працює і очолює сімейну бізнес-імперію Порошенків. Водій та охоронці, схоже, не дуже задоволені увагою журналістів. Нас просять відійти подалі і не знімати «Мерседес» батька президента.

10-те січня 2002-го року. На Віргінських островах створюється нова компанія Intraco Management Limited. Завдяки масштабному витоку документів панамського реєстратора офшорів Mossack&Fonseca, тепер ми знаємо, що власником цієї фірми є громадянин України – Сергій Зайцев. Він же – однокласник Петра Порошенка і один з його перших бізнес-партнерів. Сьогодні Зайцев – заступник генерального директора кондитерської корпорації «Рошен». Директором в Інтрако Зайцев взяв собі Джофрі Меджістрейта. Це – людина не проста. Меджістрейт – відомий кіпрський юрист, який давно займається реєстрацією офшорів, і крім цього очолює кіпрське представництво панамської компанії Mossack&Fonseca.


Джерело: hromadske.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.