​Обшуки «Інтертелекому» у паноптикумі механізмів фінансування убивць

До речі, тут СБУ атакує «Інтертелеком». Є купа знущальних коментарів од фахівців з приводу виправданості таких дій, але не берусь оцінювати.


«Правоохоронці встановили, що українське підприємство телекомпослуг передало у користування російським провайдерам частину свого обладнання та мережі в анексованому Криму».

Хочу спитати інше: а що там з «Укртелекомом», котрий віддав своє обладнання у користування сепаратистам ще у травні 14-го року? Котрі уже тоді через проводові радіоканали цієї компанії вільно транслювали свою пропаганду?

У кого зараз у користуванні обладнання «Укртелекому»? В проукраїнського підпілля Донбасу?

А що з розподільчими енергомережами, котрі почали поставляти безкоштовно сепаратистам електроенергію ще у тій же весні-2014? А як щодо електростанцій, котрі й понині купляють у терористів вугілля?

Нагадаю, весь цей паноптикум механізмів з фінансування убивць належить Ринату Ахметову. Котрого СБУ вважає чесним і добропорядним бізнесменом.

Я написав з півдесятка різних звернень по Ахметову в СБУ, до слова.

Igor Lutsenko, facebook.com

Фото зі сторінки Фейсбук Ігоря Луценко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.