​Польща затримала на кордоні з Україною австрійця, що вбивав на Донбасі

Польська Прикордонна служба затримала на кордоні з Україною 25-річного громадянина Австрії, що був у розшуку за підозрою в участі у збройних діях на території Східної України. Існує ймовірність, що він належав до однієї з груп, що бере участь у збройних діях на сході України, і вбивав поранених та полонених. Австрійця затримано вночі з п’ятниці на суботу на території контрольно-пропускного пункту в Дорогуську (на українському боці – Ягодин), коли він намагався виїхати з Польщі, передає «Польське радіо».


Як повідомив речник Надбужансього відділення Прикордонної служби, підпоручник Даріуш Сєнніцький, затримання було можливим завдяки детальному контролю, що відбувається на зовнішньому кордоні Європейського Союзу. Від 7 квітня застосовуються суворіші правила перетину зовнішньої межі ЄС громадянами країн Євроспільноти. Кожен подорожній, який в’їжджає на територію Шенгенської зони або звідси виїжджає, перевіряється в місцевих і європейських базах даних.

Фото polradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.