Україна - ЄС

Посольство України у Польщі спростувало інформацію деяких українських ЗМІ про те, що польські протестувальники пошкодили автомобілі, які перебували в черзі на перетин державного кордону та прямували до України для потреб ЗСУ. Як наголосили у дипломатичному відомстві, автомобілі були пошкоджені ще до прибуття на територію Республіки Польща в країні, звідки здійснювалася їх доставка, повідомляє Польське радіо.

Усесвітньо відомий українсько-польський скрипаль-віртуоз Вадим Бродський виступив у суботу ввечері, 2 березня, у Польському центрі в Лондоні на концерті, організованому Посольством Польщі до другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомляє Польське радіо.

Польські фермери вдаються до ультиматумів. Розблокування польсько-українського переходу в Медиці фермери ставлять у залежність від результатів переговорів із прем’єр-міністром Дональдом Туском, запланованих на наступний тиждень, повідомляє Польське радіо.

У п'ятницю, 1 березня, президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали договір про «гарантії безпеки», що передбачає два мільярди євро військової допомоги у 2024 році, а також подальшу оборонну допомогу протягом наступних десяти років, повідомляє Польське радіо.

Віцепрем'єр, очільник Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш запевняє, що Польща не відправлятиме свої війська в Україну. В ефірі Першого каналу Польського радіо очільник Міноборони заявив, що уряд планує підтримувати Київ, надаючи фінансову допомогу й відправляючи зброю, повідомляє Польське радіо.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.