​США і сусіди України мають долучитися до врегулювання ситуації на Донбасі - посол Польщі

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі мають також брати участь Сполучені Штати Америки і сусідні Україні країни, зокрема, Польща, - таку думку посол висловив журналістам у вівторок у Києві.


«Є така думка, що нам потрібно спільно з колегами із США думати про вирішення проблеми війни в Україні. ...Без сусідів – це не лише Польща, але ще і Румунія, й Угорщина, і Словаччина – без сусідів складно вирішити такі проблеми. Це не є проблемою безпеки України, це ще й проблема безпеки Польщі, Румунії – це проблема нашої спільної безпеки», - сказав Ян Пєкло.

Він також зазначив, що під час спільного візиту глав МЗС Великобританії і Польщі – Бориса Джонсона та Вітольда Ващиковського – Києву було надано сигнал щодо того, що ці країни готові брати участь у вирішенні конфлікту на Донбасі.

«Мінські домовленості не працюють, як ми б хотіли, щоб вони працювали. Це був сигнал, але не був альтернативним форматом», - уточнив дипломат.

Ян Пєкло. Фото facebook.com/jan.pieklo



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.