​Україна вимагає від Європи відреагувати на викрадення росією Павла Гриба

Україна хоче, аби Рада Європи втрутилася у справу 19-річного Павла Гриба. Найвірогідніше, його викрали в Білорусі російські спецслужби і тепер він перебуває в російському СІЗО. Під час засідання комітету міністрів Ради Європи Дмитро Кулеба розповів історію 19-річного хлопця, викраденого росіянами, повідомляє «Польське радіо».


До справи ув’язненого в росії Павла Гриба підключився Дмитро Кулеба, представник України у Раді Європи. Він звернувся до комісара з прав людини у Раді Європи Нілса Муйжнієкса про докладання зусиль заради звільнення українця.

Син українського військового у відставці Павло Гриб наприкінці серпня вирушив з України до білоруського Гомеля, аби зустрітися з дівчиною, з котрою він познайомився в інтернеті. Там він зник, і лише за тиждень хлопця вдалося знайти у СІЗО в російському Краснодарі, де його звинувачують у тероризмі. Ордер на його арешт виставлено задньою датою. Версію про викрадення Павло Гриб підтвердив сам у розмові зі своїм адвокатом.

Родина українця переконує, що хлопець не брав участі в боях на сході України, а лише включався у критику російської влади в інтернеті.

Фото vgolos.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.