​Українці в Польщі заробляють, але не витрачають

«Gazeta Wyborcza» публікує найновіші дані Національного банку Польщі, що стосуються грошових переказів поляків, які працюють за кордоном, та іноземців, які працюють у Польщі. Отже, за даними Головного статистичного управління (GUS), за кордоном перебуває понад 2,5 мільйона поляків. Аж 80 відсотків польських мігрантів виїхали за працею. У ІІІ кварталі 2017 року поляки переслали до Польщі 4,3 мільярда злотих (понад 1 мільярд євро).


Що стосується українців, наприкінці 2017 року на берегах Вісли їх працювало 1,8 мільйона, і передали вони своїм рідним в Україні аж 3,5 мільярди злотих (тобто понад 1 мільярд доларів). Видання наголошує, що це рекордна сума, тим паче, що більше 90 відсотків грошових переказів українців походить від короткострокових мігрантів, які не витрачають грошей, зароблених у Польщі, повідомляє Польське радіо.

«Gazeta Wyborcza» нагологує, що дотепер українців, які працюють у Польщі, вважали дешевою робочою силою. Натомість останнім часом польські фірми почали вбачати в українцях споживачів. Їх почало цікавити: скільки українці витрачають на свята, як проводять дозвілля, і так далі, а отже, від банків, операторів мобільного зв’язку, кур’єрських компаній з’являється дедалі більше пропозицій, спрямованих суто до українців.

А грошей до поділу буде щораз більше, – зауважує видання, – бо останніми місяцями фінансові очікування українських працівників почали зростати. Для прикладу, у травні минулого року фізичний працівник з України отримував за годину праці 9 злотих, а в липні вже 12 злотих, – інформує видання.

Фото konkurent.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.