​Польща підтримує посилення антиросійських санкцій через чергові інциденти як у Чорному, так і в Балтійському морях

Польські політики здебільшого виступають за посилення антиросійських санкцій через агресію в районі Азовського моря. На думку голови Бюро національної безпеки Павела Сольоха, чергові інциденти за участі російських збройних сил – як у Чорному, так і в Балтійському морі – вимагають рішучої реакції з боку міжнародної спільноти, повідомляє Польське радіо.


«Міжнародна спільнота за участі Польщі повинна відреагувати на дії росії. Це питання наших консультацій як із союзниками в НАТО, так і з партнерами в ЄС. І абсолютним мінімумом тут, звісно, є питання економічних санкцій, але також розробка якоїсь стратегії щодо такої тактики», заявив Павел Сольоха.

Також і очільник Канцелярії прем’єра Міхал Дворчик підкреслив необхідність міжнародної солідарності з Україною. На його думку, зразковим прикладом цього є польська закордонна політика.

«Для Польщі було б оптимально в цьому контексті, аби вдалося зупинити Nord Stream 2. І це на даний момент одна з найважливіших справ для Польщі. Натомість, економічні санкції просто не діють. І ми, боронь Боже, не повинні рватися тут вперед, а насамперед думати про інтереси Польщі. Для Польщі пріоритетом є блокування Nord Stream 2», - сказав Міхал Дворчик.

Минулого понеділка голова президентського кабінету Кшиштоф Щерський заявив, що «потрібно обдумати і обговорити з міжнародними союзниками посилення санкційного режиму щодо росії».

Як відомо, у неділю, 25 листопада, три українські військові кораблі намагалися перейти з Чорного моря до Азовського. Спочатку вони були обстріляні росіянами, а потім взяті на абордаж. росія арештувала 24 українських моряків.

Полонений український моряк. Фото ERA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.