​Тема заробітчан-емігрантів стала однією з головних тем форуму «Україна-Європа»

Робоча еміграція стала однією з головних тем XII Міжнародного форуму «Україна-Європа» у Ряшеві. За приблизними підрахунками, сьогодні у Польщі працює приблизно 1,5 млн українців, а в країнах Балтії і у Чехії їхнє число перевищує декілька сотень тисяч.


Політики, підприємці, представники органів місцевого самоврядування та експерти з різних країн обговорюють потенційні сценарії розвитку подій в Україні після цьогорічних виборів, повідомляє Польське радіо.

Середня заробітна платня в Україні приблизно вчетверо нижча за середньоєвропейську. Як каже український політолог Євген Магда, ніхто не буде створювати штучних перешкод тим, хто хоче виїхати за кордон, однак у зв’язку з цим в Україні потрібні конкретні дії. На його думку, Україна повинна використовувати досвід найбільш активних емігрантів, котрі вирушають за кордон з метою заробітку, та намагатися заохотити їх до повернення додому – не силою, а заохочуючи.

Вероніка Марчук, голова Польського центру бізнесу, додає, що у Польщі, окрім заробітку, українці шукають також спокою: «Люди думають, що уряд і загалом ситуація залишаються непередбачуваними. Отже вони, із вищою освітою, їдуть до Польщі і, виконуючи працю звичайних робітників, знаходять спокій».

Очікується, що в наступні роки Європа залишатиметься головним напрямком української заробітчанської еміграції.

Фото Forum Ekonomiczne



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.