«Ми є свідками корозії цінностей ЄС і НАТО» - екс-міністр закордонних справ України
- Подробиці
- Опубліковано 28.06.2019 10:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1597
Видання «Rzeczpospolita» помістило розмову з колишнім міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком. За його словами, демократичний світ був приголомшений подіями 2014 року. «Ми пересвідчилися, що ані Вашингтон, ані Європейський Союз не мають впливу на росію, коли мова йде про окупацію Криму та частини Донбасу», цитує вислів екс-міністра Польське радіо.
Як читаємо далі, «росія повертається до Парламентської асамблеї Ради Європи, і ніхто не висуває їй жодних умов. Ми є свідками корозії цінностей і принципів ЄС і НАТО, котрі у відповідь на російську агресію не можуть запропонувати будь-якої політики», – сказав Борис Тарасюк.
За його словами, проти росії слід застосовувати санкції, які будуть для неї відчутними.
«Чому б, наприклад, не відключити москву від глобальної банківської і фінансової системи SWIFT. На Заході немає політичної волі до боротьби з Кремлем», – сказав екс-очільник українського МЗС.
Нинішнє ставлення Заходу до росії він назвав новою мюнхенською угодою і нагадав, що політика заспокоювання агресора довела до Другої світової війни.
Фото Pixabay
Також з цієї категорії...

24 жовтня світ відзначає 71-у...
24 окт. 2016 г.

Польща обіцяє відновити пам’ятник у...
29 апр. 2017 г.

У Вроцлаві загинув будівельник з...
27 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...

путін зіштовхує Китай з Європою
9 окт. 2025 г.

Трамп хоче обговорити з путіним...
13 окт. 2025 г.

Дональд Трамп закликає путіна припинити...
16 окт. 2025 г.
Останні новини
18.10.2025 10:55
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА18.10.2025 10:47
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі