Влада Януковича хоче вкрасти у киян приміщенням Київради

vkrasty kievrada

 
Київська міська державна адміністрація прагне забрати собі в оперативне управління приміщення Київради за адресою Хрещатик, 36, а також оформити 1,5 га під будівлею і навколо неї. Про це заявив заступник голови фракції «УДАР» у Київраді VI скликання Андрій Странніков, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».


За словами ударівця, пояснення цього кроку досить дивне – оскільки у цьому приміщенні знаходяться не лише структурні підрозділи Київради, а й столичної адміністрації, то автори проекту рішення пропонують всю будівлю, а заодно і землю під нею, віддати адміністрації.

«Видно, що ця ідея давно блукає коридорами столичної влади, оскільки деякі підписи під цим проектом рішення датовані ще травнем місяцем», - наголосив Странніков. Він не виключає, що питання може з’явитися у порядку денному чергової нелегітимної сесії Київради, призначеної на 13 листопада.

«І якщо Київрада проголосує за це рішення, остаточно стане зрозуміло, хто ким керує – Київрада адміністрацією чи навпаки», - наголосив Андрій Странніков.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ночь была очень неспокойная, 18 ударных дронов типа «шахед» применила рашистская федерация против нашей страны этой ночью

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.