Карпунцов: Верховна Рада має ухвалити зміни до виборчого законодавства

karpuntsov poglyad

 
У Верховній Раді України фахівці у галузі виборчого права обговорять можливі зміни до законодавства про вибори до парламенту. Про це повідомив народний депутат від фракції «УДАР» Валерій Карпунцов у ефірі телеканалу ТВі, передають «Конфлікти і закони».


«Завтра вже на цій нараді ми будемо обговорювати конкретні юридичні механізми. Загальнополітичні механізми були сьогодні обговорені з Президентом, прем’єром, головою Верховної Ради, головами фракцій», - сказав Карпунцов.

За його словами, попередньо є погодження про зменшення тривалості проведення виборчої кампанії з 60 до 45 днів, а також щодо пропорційної системи виборів за відкритими партійними списками. «Якщо буде дозволено створювати виборчі блоки, то логічно, що будуть дискусії щодо прохідного бар'єру», - додав він.

Депутат також зазначив на необхідності ухвалення Верховною Радою України рішення щодо складу Центральної виборчої комісії. «ЦВК з 2 червня легітимна, але неповноважна. І досі це питання не вирішено», - наголосив Валерій Карпунцов.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.