​Мессенджер Telegram погодився співпрацювати з фсб

Мессенджер Telegram погодився передавати дані користувачів в росії, підозрюваних у тероризмі, у федеральну службу безпеки (фсб). IP-адреса і номер телефону користувача буде надаватися за рішенням суду, що підтверджує причетність до терористичної діяльності, йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Telegram, передає інформагентство «Анадолу».


Раз на півроку керівництво Telegram буде публікувати звіт про співпрацю зі спецслужбами, відзначається в повідомленні.

У квітні поточного року Таганський суд москви виніс постанову про блокування мессенджера в россії. До кінця це рішення виконати не вдалося, і додаток став працювати з перебоями.

Крім того, додаток було видалено з AppStore і GooglePlay, щоб нові користувачі не могли його скачати.

федеральна служба з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (роскомнадзор), яка відповідає за блокування мессенджера, може зняти обмеження на доступ тільки в тому випадку, якщо фсб відкличе свої претензії. До цього моменту додаток буде блокуватися.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.