Сенат США одобрил выделение Украине оружия

12senat usa

 
Верхняя палата Конгресса США вчера приняла закон о поддержке свободы в Украине. Документ предусматривает предоставление военной помощи Украине, признания ее главным союзником вне НАТО, а также расширение санкций против России. Об этом на своей странице в Facebook написала Мирослава Гонгадзе.


Текст закона опубликован на сайте Конгресса, сообщает Телеканал новостей «24».

Документом предлагается расширить санкции против России в оборонной и энергетической сферах.

Кроме того, закон предусматривает предоставление Украине помощи в оборонном и военном секторах, в энергетической сфере, а также помощи временно перемещенным гражданам.

Законом также предлагается признать Украину, Грузию, Молдову главными союзниками США вне НАТО.

Для того, чтобы закон вступил в силу, свой вариант документа еще предстоит принять Палате Представителей.

Вместе с тем, Президент США Барак Обама призвал пока не спешить с расширением санкций против России, поскольку это, по его мнению, не повлияет на политическую линию Кремля и может вызвать споры Вашингтона и Европы.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.