Російські військові почали масово відмовлятися вбивати українців. Їм погрожують в'язницею
- Подробиці
- Опубліковано 11.07.2015 14:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2588

За поїздку на Донбас російським бійцям пропонували 8 тис. руб. добових і ветеранський статус.
Заступник гендиректора ТОВ «Перший об'єднаний союз юристів Кубані» Тетяна Чернецька, що представляє інтереси п'яти контрактників, проти яких порушено кримінальні справи, заявила, що, за її даними, мова йде про десятки кримінальних справ стосовно військовослужбовців, які покинули полігон.
«Командир частини, передають хлопці, заявляє: військово-слідчий відділ не справляється, стільки кримінальних справ. Хлопцям привласнюють номери 101, 137 в черзі на порушення кримінальних справ, отримують номер і чекають виклик до слідчого », - зазначила вона.
Судячи з офіційної статистики Майкопського гарнізонного суду, за перші півроку 2015 по статті «Самовільне залишення частини» засуджено 62 військовослужбовця.
За словами Чернецької, у кількох десятків контрактників, щодо яких порушено справи за статтями «дезертирство» і «самовільне залишення частини», однакові обставини.
В один і той же час з кінця вересня до середини листопада вони покинули полігон «Кадановскій», пояснюючи це нелюдськими умовами і нав'язливими пропозиціями служити на території «ЛНР-ДНР» добровольцями.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.08.2026 08:56
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА14.08.2026 08:51
1470 кацапів подохло минулої доби на українській земліУ Криму після вибуху заговорили про ліквідацію колишнього українського військового, який у 2014 році перейшов на бік рф


Коментарі