​Трамп таки привітав путіна, незважаючи на поради помічників

Президент США Дональд Трамп в ході телефонної розмови привітав володимира путіна з переобранням на пост президента росії, незважаючи на попередження радників з національної безпеки. Як пише газета Washington Post, незважаючи на попередження радників Білого дому, Трамп все ж привітав Путіна з успіхом на виборах.


Складаючи порядок телефонної розмови, радники внесли в неї тему отруєння в Великобританії колишнього російського агента Сергія Скрипаля, але Трамп не зачепив це питання.

Як повідомив Трамп журналістам в Білому домі, він привітав путіна по телефону з переобранням на пост президента росії і, цілком ймовірно, зустрінеться з ним у недалекому майбутньому.

«Ми можемо поговорити про зброю і гонку озброєнь, яка стає все більш неконтрольованою, але не дозволимо нікому наблизитися до того, що у нас є зараз. Можливо, обговоримо з путіним і ситуацію в Україні, Сирії та Північній Кореї», - сказав Трамп.

У той же час, як повідомляє сайт кремля, путін і Трамп в ході телефонної розмови обговорили можливість проведення особистої зустрічі.

«Домовлено про розвиток подальших двосторонніх контактів, в тому числі з урахуванням змін в керівництві Держдепартаменту США. Особливу увагу приділено опрацюванню питання про проведення можливої зустрічі на вищому рівні», - йдеться в повідомленні.

Фото White House



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.