​У Греції знайдено тіла вісімдесяти шістьох осіб. Десятки людей розшукуються

У Греції після масштабних пожеж знайдено тіла вісімдесяти шістьох осіб. Про це повідомили судмедексперти. Нині триває ідентифікація тіл. Десятки людей розшукуються, докладна кількість постраждалих від стихійного лиха поки що не відома. У п’ятницю в лікарні померла чергова жертва пожеж, повідомляє Польське радіо.

Спеціалісти, котрі ідентифікують тіла, сказали, що беруть участь у дуже важкому процесі. Багато тіл – сплетені, люди обіймали одне одного в останні моменти життя. Деякі експерти зізналися, що досі не зустрічалися з такими складними випадками і що це дуже погано впливає на їхній психічний стан. Судмедексперти шоковані тим, що сталося останніми днями в Аттиці.


Війська та пожежники, а також водолази та рятувальники-добровольці шукають людей, які зникли безвісти. Шанси на те, що цим людям вдалося вижити – мінімальні. У лікарнях нині перебуває понад п’ятдесят осіб, які постраждали від пожеж, в тому числі – кілька дітей.

Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.