Міноборони Туреччини спростувало твердження про застосування хімзброї - оборонне відомство виступило із заявою
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2019 09:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1597
Міністерство національної оборони Туреччини назвало твердження ряду зарубіжних ЗМІ про застосування хімзброї в ході операції «Джерело миру» такими, що «абсолютно не відповідають дійсності».
«Твердження про застосування ЗС Туреччини хімзброї, поширювані, зокрема, в зарубіжних ЗМІ колами, які намагаються кинути тінь на успіхи ЗС Туреччини, абсолютно не відповідають дійсності», - йдеться в заяві турецького військового відомства, опублікованому в Твіттер, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
У Міннацоборони підкреслили, що метою операції «Джерело миру» є виключно терористи і належні їм сховища, позиції, зброя, транспортні засоби та техніка.
У відомстві відзначили також, що в ході операції проявляється всебічна увага і чутливість з тим, щоб уникнути нанесення збитку розташованим в зоні її проведення пам'ятникам історії, культури і релігії, об'єктам інфраструктури та навколишнього середовища.
Крім того, наголошується в повідомленні, робляться необхідні заходи для забезпечення безпеки мирного населення, яке проживає в районах проведення операції.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Ливия сообщила о гибели младшего...
21 окт. 2012 г.

Члени G7 допустили можливість введення...
28 мая 2016 г.

Євросоюз виключив можливість вступу Туреччини...
26 июл. 2016 г.
Набираючі популярність...

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 сент. 2025 г.

930 москалів подохло минулої доби...
18 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі