​Американський суддя запропонував не називати «олігархами» українських роботодавців Манафорта

Суддя у справі колишнього очільника президентської кампанії Трампа Пола Манафорта закликав сторону обвинувачення не вживати слова «олігарх» стосовно заможних українців, які платили мільйони Манафорту за його роботу в якості консультанта, повідомляє «Голос Америки».


Суддя Томас Джон Елліс вказав на «зневажливе» значення слова «олігарх». На його думку, це слово не відповідає звинуваченням проти Манафорта у банківському шахрайстві та несплаті податків.

Суддя також застеріг юристів спеціального прокурора Роберта Мюллера в тому, що слово «олігарх» асоціюється з «мерзенними» людьми і наголошує на їх «провині».

«В Америці так не робиться», – заявив суддя.

Утім, суддя зазначив, що демократ Джордж Сорос та один з консервативних братів Кох можуть називатись олігархами.

Нагадаємо, що вчора під час розгляду справи Манафорта у суді Вірджинії свідок прокуратури - політичний консультант Тед Девін (вимовляється, як Дівайн - прим. ГА) сказав, що фінансував співпрацю Манафорта з Партією регіонів та з Віктором Януковичем український олігарх Рінат Ахметов.

Прокуратура у перший день слухань заявила, що Манафорт отримав з України принаймні 60 мільйонів доларів, які він приховав від оподаткування.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.