Манафорт розглядає можливість угоди з прокурорами, щоб уникнути другого судового процесу
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2018 11:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1669
Юристи Пола Манафорта звернулись до американських прокурорів з пропозицією угоди. Манафорт розглядає можливість визнати свою провину, щоб уникнути другого судового процесу, який має початись у Вашингтоні цього місяця. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на поінформовані джерела, передає «Голос Америки».
Мінулого місяця суд штату Вірджинія виніс вирок колишньому керівникові виборчої кампанії Дональда Трампа за банківське та податкове шахрайство.
У Вашингтоні його звинувачують у фінансових злочинах, включаючи відмивання коштів та діяльність в якості агента України без реєстрації, а також у перешкоджанні правосуддю.
Переговори стосовно можливого визнання провини стосувались того, яку саме провину визнає Манафорт і який строк ув’язнення рекомендуватимуть прокурори з команди Роберта Мюллера, повідомляє видання з посиланням на поінформовані джерела.
69-річному Манафорту вже загрожує 10 років ув’язнення, згідно до дорадчого вироку за справою у Вірджинії.
Перший суд над Манафортом стосувався мільйонів доларів, які він заробив, консультуючи януковича та проросійську партію регіонів. Гроші надходили від впливових українських бізнесменів через рахунки на Кіпрі і він не сплачував з них податки, а використовував ці гроші для того, щоб вести розкішне життя в США. Після того, як доходи з України припинились, прокурори стверджують, що Манафорт брехав банкам, щоб отримати мільйони доларів кредитів.
Друга судова справа може стосуватись тих самих операцій, а прокурори прагнутимуть довести, що Манафорт порушив закон про реєстрацію іноземних агентів, коли лобіював на користь януковича. Манафорт винаймав провідні лобістські фірми в США, такі як Podesta Group та Mercury Public Affairs LLC, а також платив низці колишніх європейських політиків.
Колишній федеральний прокурор США Патрік Коттер сказав, що обвинуваченим важко усвідомити, що варіантів залишається небагато.
«Ті, кому багато сходило з рук до ув’язнення, часто виказують браваду, - сказав він. - Коли виносять вирок, вони вірять, що буде ще один шанс. Лише через певний час вони усвідомлюють, що шансів більше не буде».
Пол Манафорт. Фото bloomberg.com
Також з цієї категорії...

Британские журналисты раздобыли фото, которое...
26 авг. 2012 г.

Американку украинского происхождения, отпущенную под...
7 окт. 2012 г.

Тимошенко вимагає від Фірташа моральної...
20 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.

1070 москалів подохло минулої доби...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путінВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі