Кличко запустив безкоштовний швидкісний Інтернет у київській підземці

klichko wifi

 
Сьогодні безкоштовний швидкісний Wi-Fi запущений на трьох центральних станціях Київського метрополітену: «Олімпійська», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності». А згодом безпровідним Інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції, на всіх лініях і всі вагони метрополітену. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації і запуску нового проекту, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.


«Сьогодні безкоштовний швидкісний Wi-Fi вже запущений на трьох центральних станціях: «Олімпійська», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності». І це тільки початок розвитку Wi-Fi мережі зі 100% покриттям станцій, тунелів і ескалаторів всієї столичної підземки. Безпровідним Інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції на всіх лініях метро і всі вагони, - наголосив Віталій Кличко. - Для столичної влади цей проект – ще один крок до забезпечення комфорту і нових можливостей для киян та гостей столиці, ще один етап на шляху впровадження технологічної системи управління Kyiv Smart City», - відзначив мер.

Він зауважив, що сьогодні один пасажир проводить за одну поїздку в метро в середньому близько 30 хвилин. «Відтепер ці півгодини – це можливість почитати свіжі новини в Інтернеті, написати робочі листи по електронній пошті, і головне - це можливість постійно залишатися на зв’язку з рідними і колегами», - сказав Віталій Кличко.

Київський міський голова підкреслив, що для столиці цей проект принесе ще одну дуже важливу річ - підвищення заходів безпеки, адже разом з Wi-Fi мережею інвестор будує систему відеоспостереження. «Завдяки відеоспостереженню кияни та гості міста почуватимуться захищеними, перебуваючи в метро», - зазначив мер Києва.

Віталій Кличко також зауважив, що, крім проекту з запуску Wi-Fi, з початку року в метрополітені вже було здійснено кілька нововведень, зокрема пасажири отримали можливість безконтактно платити за проїзд банківською карткою.

Віталій Кличко протестував, як працює Wi-Fi на станції метро «Олімпійська», і здійснив відеодзвінок брату Володимиру, який зараз у Флориді в США готується до наступного поєдинку. Володимир привітав киян із запуском Інтернету в метрополітені і сказав, що кілька тижнів тому був у Київському метрополітені. «Тепер, коли там є Wi-Fi, буду частіше спускатися в Київське метро», - сказав Володимир Кличко.

У грудні 2014 року КМДА підписала інвестиційний договір з компанією «Москіто Мобайл» на будівництво Wi-Fi мережі в київському метро. Головні переваги зв'язку – найвища швидкість передачі даних у поєднанні з великою кількістю одночасних підключень до мережі. Сьогодні Wi-Fi в метро можуть похвалитися менше двох десятків міст в світі, зокрема – Сеул в Південній Кореї, японські міста Токіо, Осака, Кіото, Йокогама, Нагоя, китайські Шанхай і Гонконг, а також Лондон, Париж, Софія, Торонто, Чикаго, Нью-Йорк.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.