​Президент ФРН: Берлін та Анкара єдині на думці, що мир на Близькому Сході можливий за умови створення двох держав


Німеччина та Туреччина єдині на думці, що постійний мир на Близькому Сході можливий за умови створення двох держав для двох народів. Про це заявив журналістам президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, коментуючи свій візит до Туреччини, що відбувся 22-24 квітня, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.

Він зазначив, що у Берліна та Анкари розходяться думки щодо конфлікту на Близькому Сході, проте дві країни схожі на думці, що постійний мир можливий за умови створення духу держав.

Штайнмайєр назвав свої контакти у Туреччині продуктивними, зазначивши, що «кожна проведена хвилина у Туреччині має цінність».

Президент також назвав важливість свого візиту з погляду двосторонніх відносин.

«Для мене було дуже важливо приїхати до Туреччини до 100-річчя початку наших дипломатичних відносин», - додав він.

Глава держави звернув увагу, що і Туреччина, і Німеччина є союзниками НАТО, додавши, що обидві країни потребують одна одної.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.