Прокуратура Києва вимагає повернути громаді 2, 6 га землі на Оболоні вартістю понад 40 млн гривень

vul livarska

 
Органи столичної прокуратури продовжують активно захищати інтереси територіальної громади у сфері земельних правовідносин. Так, Київською місцевою прокуратурою №5 пред’явлено позов до господарського суду Києва про розірвання договору оренди 2,6 га землі у Оболонському районі м. Києва. Вартість земельної ділянки складає понад 40 млн гривень.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва, передають «Конфлікти і закони».

Установлено, що у 2003 році рішенням Київради столичне підприємство отримало у довгострокову оренду земельну ділянку на вул. Ливарській, 7 для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд.

Однак, в порушення Земельного кодексу України та умов укладеного договору, орендар систематично не сплачував кошти за користування землею.

У зв’язку з цим, прокуратура звернулась на захист інтересів столичної громади з позовом про розірвання договору оренди землі та повернення її місту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.