​У Києві правоохоронці викрили «наркоаграрія», який вирощував на балконі коноплю

Під час відпрацювання Дніпровського району столиці на бульварі Русанівському дільничні спільно з оперативниками помітили на балконі багатоповерхівки горщики з рослинами, схожими на коноплю. Тож поліцейські вирішили перевірити помешкання та її власника, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін зазначив, що під час невідкладного обшуку у квартирі слідчі виявили близько двадцяти горщиків із коноплею.

«Ми встановили, що 38-річний власник оселі на даний час перебуває під слідством за зберігання наркотиків. Правопорушник пояснив нам, що вирощував коноплю для власного вживання. Вилучені рослини направили на експертизу, за результатами якої відносно чоловіка буде прийнято процесуальне рішення», – повідомив Олександр Кузьмін.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі до трьох років.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На линии фронта произошло 134 столкновения, враг атакует с неистовой силой. Всего за сутки враг нанес 3 ракетных и 70 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.