​Бреше і хоче, щоб ще раз повірили йому

Бреше. Не почув і не чує. Знову страхає примітивною формулою: або ви за мене - або з ворогом. Дуже потрібно залишитися при владі. Ще п`ять років.


Сильний президент? Сильний для чого? Для оточення із Свинарчуків, мародерства, грабунку армії, грабунку енергетики і, врешті-решт, всіх нас, у розподілі народу на недолюдей і «справжніх українців», для панамських офшорів і офіційної декларації президента в бідніючій країні, яка фіксує зростання його статків у сто разів?

Нам потрібен не сильний президент. А ефективний. Ефективний управлінець у створенні середовища існування для нас всіх, у модернізації держави, в її обороні від загроз зовнішніх і внутрішніх, у взаємодії с громадськім суспільством.

Бреше і хоче, щоб ще раз повірили йому, так як у 2014 му. Не буду нагадувати про всі його обіцянки. Прочитайте його програму 2014 року. Але лише один епізод. Пам’ятаєте його відповідь Шустеру, що він помре за свободу слова. І де зараз Шустер?

Повірите ще раз і ми будемо жити в країні, де свободи слова стане ще менше. І ніколи не трапиться вільна економіка - завжди буде феодально-монопольний олігархат, який він і буде очолювати. І де взагалі будь-якої свободи стане менше.

П`ять років достатньо, щоб протестувати будь якого державного діяча. А тут було тестування у цілих двадцять. Стільки він у політиці. Достатньо.

Прощавайте!

Наступний! Ваш час проходити випробування.

Сергій Гайдай, facebook.com

Фото з мережі Інтернет



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.