Твіт Обами проти расизму став одним з найпопулярніших за історію Twitter
- Подробиці
- Опубліковано 17.08.2017 12:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4109
Після насильства на мітингу в Шарлотсвіллі за участі білих націоналістів, яке призвело до трагічної загибелі людини, Барак Обама виступив з заявою у Twitter:
«Ніхто не народжується з ненавистю до іншої особи через колір шкіри, або через походження чи релігію... Люди вчаться ненавидіти, і якщо вони навчаються ненавидіти, їх можна навчити і любити... так як любов більш природня для сердець людей, ніж навпаки», - сказав Обама, цитуючи колишнього президента Південно-Африканської Республіки Нельсона Мандели.
Твіт Барака Обами став одним з найпопулярнішим за історію Twitter, за статистичними даними сайту Favstar, який відслідковує статистику Twitter, повідомляють ЗМІ.
Твіт отримав більше 2,6 мільйони лайків, що є другим за популярністю після твіту Аріани Ґранде, написаного нею після кривавої терористичної атаки на її концерті в Манчестері. Твіт Барака Обами було поширено більше 1 мільйона разів, що є сьомим показником за всі часи існування Twitter.
На відміну від деяких інших президентів, Барак Обама повністю не відійшов від громадського життя і час від часу виступає з коментарями найбільш резонансних подій. Так, наприклад, Обама виступив з заявою після теракту в Манчестері, а також після того, як став відомий важкий діагноз хвороби сенатора Джона Маккейна, пише «Голос Америки».
Фото АР
Також з цієї категорії...
Актеры года по версии журнала...
18 янв. 2011 г.

Звезды Голливуда присоединились к «туалетному...
14 мар. 2013 г.

Осколок Челябинского метеорита поднимут со...
26 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі