​Луценко прокоментував кримінальну справу проти заступника директора НАБУ

Слідство Генеральної прокуратури перевіряє інформацію щодо першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углаву, а не звинувачує його в скоєнні будь-яких злочинів. Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.


«Прокуратура ще нікого не звинувачує, на цій стадії ми отримали заяву, оформлену, як заяву про вчинення злочину, від юридичної компанії і від двох народних депутатів. Вони заявили про скоєні злочини - керівництво НАБУ підписала контракт з паном Углаву, достовірно знаючи, що він не вийшов з грузинського громадянства», - сказав Луценко.

За його словами, дані дії суперечать законодавству. «На даний час ми нікого не звинувачуємо, ми просто перевіряємо заяву, яка нам надійшла. Не перевірити цю заяву, як ви розумієте, ми не маємо права», - додав генпрокурор.

Луценко запевнив, що це буде «спокійна об'єктивна перевірка документів». Він також сподівається на співпрацю з директором НАБУ Артемом Ситником у цій справі.

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.