​НАБУ провело обшук в офісі IТ-компанії SAP Ukraine

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) у вівторок провело обшуки в українському офісі міжнародної продуктової IТ-компанії SAP. «Вчора в нашому офісі пройшов обшук НАБУ. Робота була заблокована не на один день, а на дуже тривалий період», - повідомив керівник офісу SAP в Україні Максим Матяш у ході зустрічі уряду з експортною ІТ індустрією, передає Інтерфакс-Україна.


Максим Матяш звернув увагу прем'єр-міністра України на те, як проходять обшуки в IТ- компаніях, і звернувся з проханням проконтролювати цю сферу роботи силовиків.

У свою чергу, прем'єр запропонував керівництву SAP Ukraine подати коротку довідку про те, що відбувалося, на яку відреагує Кабмін.

Компанія SAP - одна зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає компаніям ефективніше управляти своїм бізнесом. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 380 000 клієнтів.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства різних галузей.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.