Подвиг російського адвоката
- Подробиці
- Опубліковано 26.08.2014 21:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9067

Адвокат Генрі Рєзнік вийшов на пікет в центрі Москви після нового фільму НТВ, який «викриває» відомих музикантів та громадських діячів, що критикували політику Росії щодо українського питання. Про це на своїх сторінках пише «Нова газета», повідомляють «Конфлікти і закони».
Рєзнік провів пікет на Новінському бульварі біля пам'ятника Йосипу Бродському. За словами адвоката, Бродський поплатився за свою свободу і сам постає одним із її символів.
У руках адвоката був плакат з написом: «Захистимо країну від телехунти».
«Адвокатом можеш ти не бути, але громадянином бути зобов'язаний», - сказав Генрі Рєзник журналістам.
На питання, чому адвокат вийшов на пікет, Резнік відповів, що причина, з якої він тут, і так зрозуміла.
У Рєзніка на даний час не працює телефон, на його думку, телефон йому просто вимкнули.
Близько 16:00 за московським часом Рєзнік закінчив пікет. Всього його акція тривала приблизно годину.
Нагадаємо, у неділю, 24 серпня, на телеканалі НТВ в ефір вийшла програма з назвою «13 друзів хунти». У ній йшлося про публічних осіб Росії, які висловили невдоволення діями російської влади по відношенню до України. Раніше телеканал представив сюжети про події на Болотній площі в травні 2012 року, після яких було порушено кримінальні справи, а потім винесені реальні терміни ув’язнення щодо опозиціонерів.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.11.2025 10:52
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА17.11.2025 10:45
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі
ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Как же вы не заметили? Мы же сегодня над моей Украиной дрались…
АЛЯБЬЕВ: А как тут заметишь? Те же поля, дороги, села…
ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Э, нет! А воздух? Другой. А небо — голубее. И земля зеленее!
Прощай немытая Россия... Сво-бо-д-а-ааа!!!