​Засуджено підлітка, який обвинувачувався у вбивстві знайомого

За принципової позиції представника управління ювенальної юстиції Генеральної прокуратури України Верховним Судом відмовлено у задоволенні касаційної скарги на вирок Роменського міськрайонного суду Сумської області та ухвалу апеляційного суду, якими неповнолітнього визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, та засуджено до 7 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба ГПУ.


Зокрема, підліток обвинувачувався у вбивстві знайомого, в компанії з яким було розпито близько літра горілки. Розлютившись через образи на адресу матері, неповнолітній накинувся на потерпілого і протягом 20 хвилин наносив кулаками удари по голові та обличчю. Під час цього потерпілий неодноразово бився головою об дверцята пічки, яка знаходилася поряд. У результаті йому спричинено тілесні ушкодження, не сумісні з життям.

Водночас інший дорослий, який також брав участь у розпиванні горілки, не зупинив підлітка ні від вживання алкоголю, ні від жорсткого побиття жертви.

Фото 1news.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.