Суд визнав необґрунтованими заборону в’їзду в Україну Федора Добронравова та анулювання держпосвідчень на право розповсюдження фільмів за його участі
- Подробиці
- Опубліковано 27.03.2019 15:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1138
Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши адміністративну справу за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія студія 1+1» та ТОВ «Кіноквартал» задовольнив адміністративний позов про визнання протиправними дій, скасування постанови та наказів.
Про це повідомляє прес-служба суду.
Зокрема, суд визнав протиправними дії Служби безпеки України щодо підготовки довідки про наявність підстав для прийняття постанови про заборону в’їзду в Україну громадянину російської федерації Федору Добронравову та визнав протиправною та скасував відповідну постанову СБУ.
Також суд визнав протиправними дії даного відомства щодо звернення до Міністерства культури України про внесення Добронравова до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці та визнав протиправним та скасував даний наказ Міністерства культури України та наказ Державного агентства України з питань кіно у частині анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування певних фільмів.
Під час ухвалення рішення у справі, судом було проаналізовано зміст довідки, яка була підготовлена СБУ і на підставі якої прийняті й інші оскаржувані рішення, та встановлено, що вона була складена з порушенням нормативних вимог та за відсутності належних обґрунтувань. Тому, всі інші рішення, прийняті відповідачами на підставі зазначеної довідки судом визнано необґрунтованими, а тому визнано протиправними й скасовано відповідну Постанову СБУ, наказ Міністерства культури України та наказ Державного агентства України з питань кіно у частині анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування певних фільмів за його участі.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...

Контрреволюционеры протянули обращение в Конституционный...
17 нояб. 2014 г.

ГПУ через суд відібрала у...
16 дек. 2016 г.

Шевченківський суд Києва відправив квартирних...
14 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Китай запросив Трампа на зустріч...
14 сент. 2025 г.
Останні новини
14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі